Online Anne Baba Okulu

Çocuklarınıza karşı OLUMLU tutum geliştirebilmeniz , çocuklarınızın gelişim dönemi özelliklerini öğrenmeniz, çocuklarınızla SAĞLIKLI iletişim kurabilmeniz için HAFTALIK ANNE-BABA OKULU eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Haftalık Anne-Baba okulu eğitimlerimizde; sizler için, çocuğun gelişimi,
aile ilişkileri, anne baba tutum ve davranışları gibi konularda gerekli bilgi,tutum ve becerileri sistemli bir biçimde kazandırıyoruz. Haftalık Anne-Baba okulu eğitimlerimiz ile eğitimlerimiz ile sizlerin özgüveninizi geliştirmenize katkı sağlıyor, olumsuz tutum ve davranışlarınızı değiştirmenize yardım ediyor, çocuk gelişimi ve eğitimi ile ilgili konulardabgüncel bilgiler vererek ebeveyn-çocuk etkileşiminizi artırmaya çalışıyoruz.
HAFTALIK ONLİNE ANNE-BABA OKULU
EĞİTİMLERİNİN KAZANIMLARI
• Anne babalık becerilerini ve bilgileri geliştirmek
• Çocuk gelişimi ile ilgili bilgileri geliştirmek
• Yaşanılan soranlarla pozitif bir yolla başa çıkabilmek
• Çocuğun akademik başarısına katkı sağlamak
• Çocuğun bilişsel, sosyal ve duygusal gelişimine nasıl katkıda bulunabileceklerine ilişkin öğrenme deneyimlerini geliştirmek

KAYIT OL
>Top
Büyüyen, güçlü aileler için günümüzün teknolojisi olan online eğitim ile dijital eğitim platformu oluşturduk. Bu platformda, toplumun en önemli parçası olan ailenin sağlıklı gelişimi için eğitim koçlarımızla birlikte CANLI BAĞLANTILAR yapabilecek, eğitim videolarından yararlanabilecek ve kişisel gelişim ile ilgili önemli yazarların kitaplarına dijital olarak ulaşabileceksiniz. Çocuğunuzun ve ailenizin kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak olan kısa bilgilerin teaserlarını izleyebileceksiniz.

Instagram

Instagram has returned invalid data.