HAKKIMIZDA

Türkiye’nin İlk Aile Okulu

İdealimiz

İdealimiz

Büyüyen, güçlü aileler için günümüzün teknolojisi olan online eğitim ile dijital eğitim platformu oluşturduk.

İçeriğimiz

İçeriğimiz

Bu platformda, toplumun en önemli parçası olan ailenin sağlıklı gelişimi için eğitim koçlarımızla birlikte CANLI BAĞLANTILAR yapabilecek, eğitim videolarından yararlanabilecek ve kişisel gelişim ile ilgili önemli yazarların kitaplarına dijital olarak ulaşabileceksiniz

Yapımız

Yapımız

Çocuğunuzun ve ailenizin kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak olan kısa bilgilerin teaserlarını izleyebileceksiniz.

Hakkımızda


Aile, her türlü iyilik ve kötülüğün öğretildiği bir okuldur. Eğitim, öğretim, adalet, merhamet, vicdan, özgürlük, saygı, sevgi gibi kavramların ilk defa ortaya çıktığı kurum ailedir. Bir toplumun yükselmesi, ev ve aile hayatının ahengine bağlıdır. Toplumu şekillerinden alışkanlıkları, kararları, deneyimleri bütünüyle aile belirler. Aile çatısı altında anne, baba ve çocukların bir arada mutlu, huzurlu ve barış içerisinde yaşamaları toplum düzenini etkileyen en önemli unsurdur.

Çocuklar, anne ve babalarının kötü örnekleri ile bozulmaya devam ederse yeni bir dünya kuramayız. İçinde saygı ve sevginin hâkim olduğu ev küçük de olsa hiçbir zaman dar gelmez. Baba olmak zor değildir ama babalık etmek zordur. Yuvasını seven bir kadın için tahammül edilemeyecek güçlük, katlanılamayacak fedakârlık yoktur.
Günümüzde aile bireylerinin en büyük sorunu yalnızlık ve boşluk duygusudur. Aile bireyleri zaman zaman çaresizlik ve anlamsızlık hissine kapılmaktadırlar. Boşluk duygusu bazen ailelerin hayatlarıyla ilgili kararsız kaldıkları dönemlerde bazen de etkili bir şey yapmaktan aciz olduklarında ve yorgun hissettiklerinde ortaya çıkmaktadır. Aileler günümüzün gitgide karmaşıklaşan yaşamında daha da yalnızlığa gömülmekte, artan bireyselleşmeyle aile bireyleri birbirlerine yabancılaşmakta ve iç dünyalarında yalnızlaşmaktadırlar. Son zamanlarda aileler, daha az paylaşımın olduğu, daha az iletişimin kurulduğu, daha az dertleşildiği ve kimsenin kimseyi duymadığı bir ortam haline gelmiştir. Oysa insan sosyal bir varlıktır ve her zaman paylaşmaya ihtiyaç duyar. Bu durum insanların profesyonel desteğe ve candan bir konuşmaya duyduğu ihtiyacı da önemli bir konuma getirmiştir.

Günümüz yoğun yaşam temposunda aile bireyleri bir uzman ile yüz yüze görüşebilecek ideal zamanı ve imkânı bulamamaktadırlar. Ailelerin bu ihtiyacını karşılamak için online eğitim ile dijital bir platform oluşturduk. Bu platformda toplumun temel yapı taşı olan ailenin sağlıklı gelişimi için eğitim videolarımız, canlı seminerlerimiz ve birebir online terapiler ile sizlere destek vermekteyiz. Aileniz içindeki A’dan Z’ye tüm sorunların cevap bulduğu ve evinizin sıcaklığında sizin dert ortağınız olacak bu yeni platforma hoş geldiniz.

>Top
Büyüyen, güçlü aileler için günümüzün teknolojisi olan online eğitim ile dijital eğitim platformu oluşturduk. Bu platformda, toplumun en önemli parçası olan ailenin sağlıklı gelişimi için eğitim koçlarımızla birlikte CANLI BAĞLANTILAR yapabilecek, eğitim videolarından yararlanabilecek ve kişisel gelişim ile ilgili önemli yazarların kitaplarına dijital olarak ulaşabileceksiniz. Çocuğunuzun ve ailenizin kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak olan kısa bilgilerin teaserlarını izleyebileceksiniz.

Instagram

Instagram has returned invalid data.